10PCS na Jedno Kliknutie Optický Konektor Cleaner Pero 800 krát pre SC ST FC 2,5 mm a LC 1,25 mm Adaptéry Univerzálny Čistiaci nástroj

€59.48

UPOZORNENIE:

1.Kupujúci je zodpovedný za cla a miestne dovozné dane atď. Ceny tu nie

zahŕňa určenia poplatku v kupujúceho strane.

2.Dôležité!!! Vážení Brazília zákazník, prosím zanechať váš CPF alebo CNPJ číslo po umiestnenie

objednávky

3.Pre niektoré sepcial krajinách ako Brazília, Mexiko, E-paketové a Čína Príspevok dodacia lehota môže

byť okolo 20-90 dní 5 KS na Jedno Kliknutie Optický Konektor Cleaner Pero 800 krát pre SC ST FC 2,5 mm a LC 1,25 mm Adaptéry Univerzálny Čistiaci nástroj výkon prenosné jedno vlákno konci tvár čistiacim prostriedkom. Vyčistiť vložte optický konektor ferrule konci tvár (žena) v adaptér, môžete tiež použiť optický konektor ferrule konci tvár (muž) zodpovedajúce príslušenstvo cleaner priamo na konektor plug; Prevádzka je veľmi jednoduchý na používanie naďalej môžete získať kvalitné výsledky pri čistení; možno čistej vlákniny konci tváre 800 alebo viac; Materiál: antistatický živice; Čistota 95% alebo viac; Voda a olej čistenie výsledky ako tradičné bavlnenou handričkou na čistenie rod; Tam sú 2,5 mm (vyčistiť SC / FC / ST) a 1,25 mm (vyčistiť LC / NM) dve veľkosti; Ľahko ovládateľný, prenosný, hodiť-hádzať; Po čistení je hotové, "kliknite na položku" sound výzvy;

Sme pracujú 6 Dní v týždni na 7:00 - 23:00 pondelok - nedeľa Peking Čas.

Vďaka za vaše podnikanie!

Štítky: fc lc, nástroje vláknovej optiky, mini fiber lc konektor, lc optické, sekáčik optický, optické pero, sc lc, čistič optický, optické vlákna cleaner, optické vláknové čistenie.

  • Názov Značky: AUA
  • Typ Konektora: SC/APC
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
1 Pár HTB-GS-03/B Gigabit Optických Médií Converter, 10/100/1000Mbps Single Mode SC Fiber Port Externého Napájania X6HA
1 Pár HTB-GS-03/B Gigabit Optických Médií Converter, 10/100/1000Mbps Single Mode SC Fiber Port Externého Napájania X6HA
100% zbrusu nový a vysoko kvalitné OOTDTY Funkcia: Podporu prepínanie medzi 1000Base-T a 1000Base-SX/LX. 1*1.25 gb / S, full-duplex vlákniny port a 1*1000M, Ethernet port. Každý port má kompletné LED Indikátor pre

€18.58

Nový dizajn, Kovu, Optických Vlákien, Identifikátor Komshine KFI-35 Návštevnosť Identifikátor so štyrmi adaptéry
Nový dizajn, Kovu, Optických Vlákien, Identifikátor Komshine KFI-35 Návštevnosť Identifikátor so štyrmi adaptéry
Nový Dizajn KomShine KFI-35 Optického Vlákna Identifikátor rovná NOYES OFI400C Identifikátor s 4 adaptéry Na KomShine KFI-35 Optického Vlákna Identifikátor je možné rýchlo identifikovať smer prenášané vlákniny a zobrazenie relatívna core

€95.32

SC/ APC Optický PLC Splitter 1x64 PLC Splitter Optická Spojka Optických PLC Splitter moduly S Box typ
SC/ APC Optický PLC Splitter 1x64 PLC Splitter Optická Spojka Optických PLC Splitter moduly S Box typ
Odporúčané Produkty Vitajte v našom obchode, viac zliav, prosím, neváhajte kontaktovať +86 15951880639 (WhatsApp) ABS SC APC 1x64 1M 2.0 MM optický ABS typu PLC optický splitter ABS 1x2/1x4/1x8/1x16/1x32/1x64 Optický Splitter PLC Prehľad

€31.25

Biela Farba SM SX PVC 3 mm 15 Metrov SC/APC Optický Jumper Kábel SC/APC-SC/APC Optický Patch Kábel
Biela Farba SM SX PVC 3 mm 15 Metrov SC/APC Optický Jumper Kábel SC/APC-SC/APC Optický Patch Kábel
Biela Farba SM SX PVC 3 mm 15 Metrov SC/APC Optický Jumper Kábel SC/APC-SC/APC Optický Patch Kábel Funkcie: ---Nízka vkladanie a späť reflexie a strát ---Dobré vymeniteľnosti ---Dobrá odolnosť ---Vysoká teplotná stabilita ---Štandard: Telcordia

€11.60

12 KS/set Optický FTTH Tool Kit s SKL-8A Vlákniny Sekáčik a Optických Power Meter 5 km Vizuálne Poruchy Locator Drôt striptérka
12 KS/set Optický FTTH Tool Kit s SKL-8A Vlákniny Sekáčik a Optických Power Meter 5 km Vizuálne Poruchy Locator Drôt striptérka
*Tipy: Možnosť 1 = 12 KS/set v jedno balenie, Možnosť 2 = 1 kus ofFiber Sekáčik SKL-8A Možnosť 3 = 1 kus ofFiber Sekáčik SKL-8A a 2 ks lamiel Možnosť 4 = 1 ks Lamiel Možnosť 1 Balenie Zoznam: FTTHToolKitsAccessoriesList Č

€16.08

1080P HD TVI CVI AHD 4 Kanály Video a Optických Médií Prevodníky s RS485 Údajov - Pre 1080p 960p 720p AHD CVI TVI HD CCTV
1080P HD TVI CVI AHD 4 Kanály Video a Optických Médií Prevodníky s RS485 Údajov - Pre 1080p 960p 720p AHD CVI TVI HD CCTV
* Nový Príchod * Vysoká Kvalita a Vysoký Výkon,Rozumné Ceny Pre coxial HD Video 1080P TVI/CVI /AHD HD Kamery,Pracovná vzdialenosť až do 20 km,kompatibilné s multimode 0~300meters ,Dva roky Záruka! Podpora Fotoaparáty: TVI: 1080P

€76.09

Eloik ALKA-88A/ALKA-99A/88/80 Vlákniny Fusion Splicer elektródy
Eloik ALKA-88A/ALKA-99A/88/80 Vlákniny Fusion Splicer elektródy
Eloik ALKA-88A/ALKA-99A/88/80 Vlákniny Fusion Splicer elektródy

€14.92

Doprava zadarmo Mini Optické vláknové Power Meter FTTH (Fiber Tester YJ-320C -50~+26dBm alebo YJ-320A -70~+6dBm
Doprava zadarmo Mini Optické vláknové Power Meter FTTH (Fiber Tester YJ-320C -50~+26dBm alebo YJ-320A -70~+6dBm
Doprava zadarmo Mini Optické Power Meter YJ-320C -50~+26dBm alebo YJ-320A -70~+6dBm Popis: YJ-320 prenosné optické power meter je kompaktný a ľahký-k-použitie testovací nástroj pre optické vlákna siete, ktoré môžu byť použité pre

€14.91

Originál Nové avago ABCU-5710RZ 1000BASE-T1.25GBd Svetlo úst úst zase elektrické RJ45 svetlo modul.
Originál Nové avago ABCU-5710RZ 1000BASE-T1.25GBd Svetlo úst úst zase elektrické RJ45 svetlo modul.
Originál Nové avago ABCU-5710RZ 1000BASE-T1.25GBd Svetlo úst úst zase elektrické RJ45 svetlo modul. Foto detail: Prosím, kontaktujte ma na potvrdiť všetko, čo predtým, než budete platiť. Ďakujem.

€13.10

Doprava zadarmo Vysokou Presnosťou Sumitomo FC-6S Vlákniny Sekáčik Nástroj Vlákniny rezacím Nožom
Doprava zadarmo Vysokou Presnosťou Sumitomo FC-6S Vlákniny Sekáčik Nástroj Vlákniny rezacím Nožom
Vysoká Presnosť Sumitomo FC-6S Optického Vlákna Sekáčik Nástroj Vlákniny rezacím Nožom

€58.02

Červené svetlo AUA-TM18-1mW 10mW 20mW 30mW Vizuálne Poruchy Hľadáčik optický pero pero typ červené svetlo, zdroj vlákniny test pero 5-30 km
Červené svetlo AUA-TM18-1mW 10mW 20mW 30mW Vizuálne Poruchy Hľadáčik optický pero pero typ červené svetlo, zdroj vlákniny test pero 5-30 km
Technické ukazovatele: 1, zdroj vlnová dĺžka: 650 + 10nm. 2, jeden režim výstupný výkon: 1/10/20/30 mW štyri možnosti. 1MW červené svetlo, zdroj môžete vyskúšať vlákniny vzdialenosti asi 1 až 5 kilometrov. 10MW červené svetlo, zdroj môžete

€7.82

Vysoká Kvalita 1000pcs OD2.4 45mm (Ľudová) optický Fusion Spájať Ochranné Rukávy, Tepla Shrinkable Trubice, Doprava Zdarma
Vysoká Kvalita 1000pcs OD2.4 45mm (Ľudová) optický Fusion Spájať Ochranné Rukávy, Tepla Shrinkable Trubice, Doprava Zdarma
GT - 45C Vlákniny fusion spájať ochrany rukáv , Prémiovej Kvality, Kúpiť s dôverou ! Tovar na sklade, Podpora Veľkoobchod, výrobnú cenu . Na tejto aukcii ponúkame vám vysokú kvalitu optických vlákien, fusion spájať ochrany rukávy,

€27.98