SC na SC single-core kábel FTTH optické vlákno Vnútorné/Vonkajšie s self-podpora sieťového kábla 20m/30 m/40 m/50 m/80m/100m

€11.20

Technická špecifikácia

Parametre Položky

Vkladanie Strata SM≤0.3 dB

Strata návratu PC≥45dB UPC≥50dB BVP≥60dB

Párenie viac ako 1000-krát Rôznych Insertion Loss

Teplota -40 až +85

Pevnosť v ťahu, 45Kg(vylúčiť φ0.9SM fiber)

Vibračná Skúška

Posilniť 3 Oceľový Drôt Aplikácie

Diaľkové a miestne prenosové optické siete, sieťových prenosov dát, obrazu, prenosu sietí, CATV, optické testovacie nástroje, optické automatický riadiaci systém

Funkcie

1. špeciálne vlákna odolnosť voči ohybu, poskytuje väčšiu šírku pásma, na posilnenie siete prenosové charakteristiky, ľahko dosiahnuť 100 m za sekundu,

Uvedomiť si, širokopásmové pripojenie, káblová TV a telefón troch sietí.

2. dve paralelné vystužovacích vlákien má dobrú kompresiu výkon, ochranu optických vlákien.

3. optický kábel má jednoduchú štruktúru, ľahký, silný praktickosti.

4. nízke dymu nula halogénové prezervatívy, ochrany životného prostredia a praktické. Produt Údajov 1. SC na SC single-core jeden 20/30/50/80/100 Metrov FTTH káble Optických Vlákien, jumper pigtail

2.Dĺžka: 20/30/50/80/100 Metrov

3.Farba:Čierna

4.Typ:Pevnosť v kovové výstuže(Tri Oceľový Drôt)

5.Insertion Loss: Menej Než 0,3 dB ,Strata Návratu:viac ako 50dB

Zásielky A Platieb:

1. Budeme sa dodáva pozemok v 1-3 dní od zaplatenia.

A tieto formy platby sú prijímané Vfoh.sk: Kreditná karta, TT, Western Union a Qiwi peňaženky.

2. Zásielku je zadarmo doručenie prostredníctvom Čína príspevok air mail, ak hmotnosť balíka je viac ako 2 kg alebo veľkosť balenia je väčší ako 90 CM, použijeme EMS atď, alebo lode s dvoma pozemky alebo viac parciel leteckou poštou.

3. Pokyn:hmotnosti a veľkosti sme označené v balení podrobnosti nie je skutočná hmotnosť a veľkosť tovaru, ak potrebujete vedieť o skutočnej hmotnosti a veľkosti, stačí nás kontaktovať.

4. Dodacia lehota:

1) Dopravná rozvinutých krajinách je o 7-45 dní.

2) Vzdialených krajinách je o 2-8 týždňov.

5. Ak kupujúci chcete použiť viac rýchlejší spôsob dopravy, ako EMS, DHL, atď, prosím, komunikovať s nami o zvýšenie dopravy.

6. Pokyn:dodacia lehota je závislá na kupujúceho colné odbavenie čas alebo vyššej Moci. Ak kupujúci neprevezme tovar v dlhej dobe, dúfame, že môže kupujúci kontaktovať vášho colné alebo miestnu poštu, aby si tovar hneď.

O Colné:

1. S cieľom zabezpečiť dostanete vašu objednávku bez alebo nižšie dovozné clo, budeme deklarovať ako "Dar" s nižšou hodnotou, ktoré nie je zahrnutá celková cena, ktorú ste zaplatili alebo trhovú hodnotu výrobku a môže sa nevzťahuje na krajiny s rôznymi colných predpisov.

2. Alebo by ste mohli nechať odkaz povedzte nám, koľko by sme mali podať colné vyhlásenie. Sme radi, že nasledovať vášho návodu.

3. Všetky dovozné clá alebo poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

4. Dodávatelia nie sú zodpovední za oneskorenie spôsobené colnými oddelenie vo vašej krajine.

5. Dodatočné náklady alebo meškanie sa môže vyskytnúť počas medzinárodného obchodu. Úprimne dúfam, že nebudete používať dodatočných dovozných nákladov alebo colné odbavenie meškanie ako dôvod pre podanie žiadosti o refundáciu alebo odchode negatívnu spätnú väzbu.

Po-predajný Servis:

Budeme kontrola kvality tovaru pred expedíciou. Ak sa vyskytnú nejaké nečakané problémy stať, dúfame, že sa vyriešiť problémy s kupujúcim prostredníctvom prostrediu v nasledujúcich spôsobov:

1. Ak je kvalita problém, môže kupujúci podať argumentovať v 15days po prevzatí tovaru, je kupujúci povinný poskytnúť fotografie alebo videa a iné dôkazy, aby predávajúci pre identifikáciu.

2. Man-made poškodený, kupujúci prevziať na seba plnú zodpovednosť.

3. Produkt kvalitu spracovania programu:

1) kupujúci vrátiť tovar nám a zodpovedný za návrat poštovné náklady; po obdržaní tovaru ,zašleme nový produkt na kupujúceho a zaplatiť za odoslať lodné náklady.

2) v prípade, Ak tovar (celková cena vrátane poštovného je menej ako 10USD) má problémy s kvalitou, budeme odoslať nový produkt kupujúci v ďalšej objednávke, ak kupujúci neplánujete urobiť novú objednávku v krátkom čase, môže kupujúci zaplatiť odoslať prepravné náklady, a požiadať, aby odoslať nový produkt.

Spätná väzba:

1. Sme závislí na našich spokojnosť zákazníka uspieť. Preto, váš názor je pre nás veľmi dôležité.

2. Ak ste spokojní s našimi položky, prosím zanechať pozitívnu spätnú väzbu na nás. Necháme pozitívnu spätnú väzbu na vás neskôr.

3. Kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Budeme jednať s vami vyriešiť akýkoľvek problém, akonáhle je to možné.

Sme pracujú 6 Dní v týždni, na 9:00 - 18:30 pondelok - sobota Peking Čas.

Štítky: Vlákna, holé vlákniny adaptér, vlákno plastové, ftth nástroj, 4 optického kábla, vlákno router, kábel poklesu vlákniny, optický splitter, ftth tlačidla okno, vlákno meter.

  • Zásuvka (- y) B: SC/UPC
  • Typ Kábla: Simplex
  • Typ Konektora: SC/UPC
  • Konektor Na: SC/UPC
  • SKU: TH013
  • Dĺžka Kábla: 20m/30 m/40 m/50 m/80m/100m
  • Názov Značky: TH
  • Pracovná Vlnová Dĺžka: 1310nm-1550nm
  • Číslo Modelu: single-mode
90M 1 Core SC Drop optický patch kábel jednom režime Simplex FTTH Drop Optický Kábel G652d jumper kábel doprava zadarmo krytý SCU
90M 1 Core SC Drop optický patch kábel jednom režime Simplex FTTH Drop Optický Kábel G652d jumper kábel doprava zadarmo krytý SCU
Email:[email protected] Skype:e_link60 SC UPC Drop optický patch kábel Kábel jednom režime Simplex FTTH Drop Optický Kábel G652D jumper kábel 1 core 2 ocele 1 Core 2 Ocele: PIC Zobraziť:

€23.87

#Vlnová dĺžka Voliteľné# 1.25 Gb/s CWDM SFP 1270 ~1610nm 80km s isolater
#Vlnová dĺžka Voliteľné# 1.25 Gb/s CWDM SFP 1270 ~1610nm 80km s isolater
* Nie sú úplne 18 vlnových dĺžok od 1270-1610nm . Ak je potrebné iné vlnová dĺžka , prosím kontaktovať zákaznícky servis . Small Form Factor Zásuvné (SFP) vysielače sú kompatibilné s Small Form Factor Zásuvné Multi-Sourcing

€56.37

6pcs/taška Zxa10 F673a ZTE V9 Gpon onú exkluzivitu 4ge + USB + TEL.: +Wifi S 2.4 g & 5g anglická Verzia Optických Vlákien, Terminál, č box
6pcs/taška Zxa10 F673a ZTE V9 Gpon onú exkluzivitu 4ge + USB + TEL.: +Wifi S 2.4 g & 5g anglická Verzia Optických Vlákien, Terminál, č box
6pcs/taška Zxa10 F673a ZTE V9 Gpon onú exkluzivitu 4ge + USB + TEL.: +Wifi S 2.4 g & 5g anglická Verzia Optických Vlákien, Terminál, č box Na F673A V9 je Optickej Siete Terminál (ONT), je high-end, home gateway používa v FTTH riešenie. Pomocou

€155.83

ZHWCOMM SC 5 ks BVP-F CATV Káblový Prijímač FTTH Rodiny SC Optický Adaptér Connecter Vlákniny Spojka
ZHWCOMM SC 5 ks BVP-F CATV Káblový Prijímač FTTH Rodiny SC Optický Adaptér Connecter Vlákniny Spojka
ZHWCOMM 5 KS SCAPC-F Hlavu Pasívne CATV Káblový Prijímač FTTH Rodiny SC Optický adaptér Connecter Vlákniny Spojka pasívne optický prijímač je terminál domov typ optického vlákna prístup zariadenie, ktoré zabezpečuje optické vlákna prístup a

€20.72

280pcs/box Optického Vlákna na Čistenie Dustfree Papier Doprava Zadarmo
280pcs/box Optického Vlákna na Čistenie Dustfree Papier Doprava Zadarmo
280pcs/box Optického Vlákna na Čistenie Dustfree Papier Doprava Zadarmo Špecifikácie: Veľkosť: 110 mm x 210mm Vrstva: Single Farba: Biela Model Č.: 34155 Balenie: 280pcs/box Vyrobené v USA Ak

€8.29

1080P HD TVI CVI AHD 4 Kanály Video a Optických Médií Prevodníky s RS485 Údajov - Pre 1080p 960p 720p AHD CVI TVI HD CCTV
1080P HD TVI CVI AHD 4 Kanály Video a Optických Médií Prevodníky s RS485 Údajov - Pre 1080p 960p 720p AHD CVI TVI HD CCTV
* Nový Príchod * Vysoká Kvalita a Vysoký Výkon,Rozumné Ceny Pre coxial HD Video 1080P TVI/CVI /AHD HD Kamery,Pracovná vzdialenosť až do 20 km,kompatibilné s multimode 0~300meters ,Dva roky Záruka! Podpora Fotoaparáty: TVI: 1080P

€76.09

Doprava zadarmo AB25C CFS-2+CFS-3 dva ks 1 sada drôtených skoby FTTP Nástroje Miller optického vlákna stripping kliešte
Doprava zadarmo AB25C CFS-2+CFS-3 dva ks 1 sada drôtených skoby FTTP Nástroje Miller optického vlákna stripping kliešte
Description: Názov Výrobku: CFS-2 + CFS-3 Vlákno Skoby (Miller svorka) 1 stanovuje Dĺžka: 165mm +165mm Produktu Hmotnosť: 113 g +113 g CFS3: najmenší otvor Pre odizolovanie 125µm vlákniny 250µm povlak strede otvor pre 900um-250um najväčšie diery môžu

€10.78

Eloik ALKA-88A/ALKA-99A/88/80 Vlákniny Fusion Splicer elektródy
Eloik ALKA-88A/ALKA-99A/88/80 Vlákniny Fusion Splicer elektródy
Eloik ALKA-88A/ALKA-99A/88/80 Vlákniny Fusion Splicer elektródy

€14.92

Vysoká Kvalita 1000pcs OD2.5 Smoove Vlákno Optique 45 Fusion Spájať Chránič Rukávy Tepla Zmenšuje Trubice
Vysoká Kvalita 1000pcs OD2.5 Smoove Vlákno Optique 45 Fusion Spájať Chránič Rukávy Tepla Zmenšuje Trubice
Vysoká Kvalita 1000pcs OD2.5 Smoove Vlákno Optique 45 Fusion Spájať Chránič Rukávy Tepla Zmenšuje Trubice Vlastnosti produktu Vonkajší priemer po recovery: OD2.5 mm +/- 0,1 mm Priemerom pred recovery: OD1,5 mm Pin priemer:

€29.00

Originál Nové avago ABCU-5710RZ 1000BASE-T1.25GBd Svetlo úst úst zase elektrické RJ45 svetlo modul.
Originál Nové avago ABCU-5710RZ 1000BASE-T1.25GBd Svetlo úst úst zase elektrické RJ45 svetlo modul.
Originál Nové avago ABCU-5710RZ 1000BASE-T1.25GBd Svetlo úst úst zase elektrické RJ45 svetlo modul. Foto detail: Prosím, kontaktujte ma na potvrdiť všetko, čo predtým, než budete platiť. Ďakujem.

€13.10

Originálne Nové HW EG8120L 1GE 1FE +1PORT FTTH GPON onú exkluzivitu vlákniny modem Viop TEL GPON onú exkluzivitu Router
Originálne Nové HW EG8120L 1GE 1FE +1PORT FTTH GPON onú exkluzivitu vlákniny modem Viop TEL GPON onú exkluzivitu Router
EG8120L 1GE +1FE+1POT GPON ONÚ EXKLUZIVITU EG8120L Uisťujem vás, že kvalitu našich produktov, aby sa zabezpečilo, že sme vám najlepšie služby, aby sme najrýchlejší doprava, najbezpečnejší spôsob, ako dodať tovar na vašich rukách! Ak

€10.02

Doprava zadarmo Vysokou Presnosťou Sumitomo FC-6S Vlákniny Sekáčik Nástroj Vlákniny rezacím Nožom
Doprava zadarmo Vysokou Presnosťou Sumitomo FC-6S Vlákniny Sekáčik Nástroj Vlákniny rezacím Nožom
Vysoká Presnosť Sumitomo FC-6S Optického Vlákna Sekáčik Nástroj Vlákniny rezacím Nožom

€58.02