200M SC/UPC 4 Jadrá Vonkajšie Drop optický patch kábel jednom režime FTTH Drop Optický Jumper G652D Patch viesť kábel 3 ocele 200mtr

€44.68

Email:[email protected]

Skype:e_link60

SC UPC Vonkajšie Drop optický patch kábel Kábel jednom režime Simplex FTTH Drop Optický Kábel G652D jumper kábel 3 ocele, 4 jadrá

4 Jadrá 3 Ocelí:

PIC Zobraziť:

Štítky: Vlákna, ftth, lc pigtail, ftth nástroj, 4 optického kábla, kábel poklesu vlákniny, 200m optický kábel, hnedý sveter, vnútorné optické drop kábel, linner.

  • Typ Konektora: SC/UPC
  • RL: >50dB
  • Položka: drop patch kábel
  • QTY: 1pc
  • Číslo Modelu: DPC-4C-200 M
  • Vlákna: 4 Jadra
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • IL: <Ako 0,3 dB
  • Dĺžka: 200M
  • Názov Značky: NoEnName_Null
  • OCELE: 3
Optický Sekáčik Optického Vlákna Sekáčik Pre FTTX FTTH Rezanie Sekáčik s Vlákniny Šrot Zberateľ a Blue Guide FC-6S
Optický Sekáčik Optického Vlákna Sekáčik Pre FTTX FTTH Rezanie Sekáčik s Vlákniny Šrot Zberateľ a Blue Guide FC-6S
Odporúčané Produkty Vitajte v našom obchode, na akékoľvek otázky, pls, neváhajte a kontaktujte +86 15951880639 (WhatsApp) FUNKCIE 1.Poskytuje približne 36,000 cleaves 2.Kompaktné telo& nízka hmotnosť 3.Vysoká

€19.89

6pcs/taška Zxa10 F673a ZTE V9 Gpon onú exkluzivitu 4ge + USB + TEL.: +Wifi S 2.4 g & 5g anglická Verzia Optických Vlákien, Terminál, č box
6pcs/taška Zxa10 F673a ZTE V9 Gpon onú exkluzivitu 4ge + USB + TEL.: +Wifi S 2.4 g & 5g anglická Verzia Optických Vlákien, Terminál, č box
6pcs/taška Zxa10 F673a ZTE V9 Gpon onú exkluzivitu 4ge + USB + TEL.: +Wifi S 2.4 g & 5g anglická Verzia Optických Vlákien, Terminál, č box Na F673A V9 je Optickej Siete Terminál (ONT), je high-end, home gateway používa v FTTH riešenie. Pomocou

€155.83

ZHWCOMM SC 5 ks BVP-F CATV Káblový Prijímač FTTH Rodiny SC Optický Adaptér Connecter Vlákniny Spojka
ZHWCOMM SC 5 ks BVP-F CATV Káblový Prijímač FTTH Rodiny SC Optický Adaptér Connecter Vlákniny Spojka
ZHWCOMM 5 KS SCAPC-F Hlavu Pasívne CATV Káblový Prijímač FTTH Rodiny SC Optický adaptér Connecter Vlákniny Spojka pasívne optický prijímač je terminál domov typ optického vlákna prístup zariadenie, ktoré zabezpečuje optické vlákna prístup a

€20.72

SC/ APC Optický PLC Splitter 1x64 PLC Splitter Optická Spojka Optických PLC Splitter moduly S Box typ
SC/ APC Optický PLC Splitter 1x64 PLC Splitter Optická Spojka Optických PLC Splitter moduly S Box typ
Odporúčané Produkty Vitajte v našom obchode, viac zliav, prosím, neváhajte kontaktovať +86 15951880639 (WhatsApp) ABS SC APC 1x64 1M 2.0 MM optický ABS typu PLC optický splitter ABS 1x2/1x4/1x8/1x16/1x32/1x64 Optický Splitter PLC Prehľad

€31.25

SX mini-GBIC 4050-00010 850nm 1310nm SFP 4050-00010 Extrémne Siete Certifikované
SX mini-GBIC 4050-00010 850nm 1310nm SFP 4050-00010 Extrémne Siete Certifikované
Vitajte na SeeMe Technology Co., S.R.O. Sme s všetky druhy optických výrobkov. Kontaktujte nás, ak si nemohol nájsť produkty on-line, čo chcete. Uisťujeme, že sme sa poskytnúť vám kvalifikované produkty a najlepšie služby. Všetky naše produkty

€18.40

KELUSHI 21 v 1 Optický FTTH Tool Kit s FC-6S Vlákniny Sekáčik Optického Výkonu Meter 10km Vizuálne Poruchy Locator Drôt striptérka
KELUSHI 21 v 1 Optický FTTH Tool Kit s FC-6S Vlákniny Sekáčik Optického Výkonu Meter 10km Vizuálne Poruchy Locator Drôt striptérka
Balík obsahuje: 1. FTTH Nástroj Malá Taška 2. Toolbox popruh 3. 10mW Vizuálne Poruchy Locator 4. VFL taška 5. Ozdobná šnúrka na uniforme 6. keramické jadro*2 7. Optické Power Meter 8. Optické Power Meter taška 9. SC Adaptér 10. FC Adaptér 11. Vlákno

€47.66

12 KS/set Optický FTTH Tool Kit s SKL-8A Vlákniny Sekáčik a Optických Power Meter 5 km Vizuálne Poruchy Locator Drôt striptérka
12 KS/set Optický FTTH Tool Kit s SKL-8A Vlákniny Sekáčik a Optických Power Meter 5 km Vizuálne Poruchy Locator Drôt striptérka
*Tipy: Možnosť 1 = 12 KS/set v jedno balenie, Možnosť 2 = 1 kus ofFiber Sekáčik SKL-8A Možnosť 3 = 1 kus ofFiber Sekáčik SKL-8A a 2 ks lamiel Možnosť 4 = 1 ks Lamiel Možnosť 1 Balenie Zoznam: FTTHToolKitsAccessoriesList Č

€16.08

Vysoká presnosť Mini TL-520 Univerzálny Interface optického Výkonu Merač Optického Útlmu Tester
Vysoká presnosť Mini TL-520 Univerzálny Interface optického Výkonu Merač Optického Útlmu Tester
Vitajte Prekvapenie--> Kliknite na nasleduj Ma získať iné ďalšie 1% zľavu :D Užite si o _O UPOZORNENIE: 1.Kupujúci je zodpovedný za cla a miestne dovozné dane atď. Ceny tu nie zahŕňa určenia poplatok kupujúceho strane. 2.Dôležité!!!

€9.95

Doprava zadarmo Jilong KL-31F vlákniny sekáčik
Doprava zadarmo Jilong KL-31F vlákniny sekáčik
Jilong KL-31F vlákniny sekáčik Výhody: 1. Kvalita: Prísť s teste a kalibráciu certifikát. 2. Cena: najviac hot-predaj a rozumnú cenu. 3. Doručenia: odosielame do 24 hodín po zaplatení. Funkcie: Rozmery (W x D x H): 69mm x 82mm

€111.40

Eloik ALKA-88A/ALKA-99A/88/80 Vlákniny Fusion Splicer elektródy
Eloik ALKA-88A/ALKA-99A/88/80 Vlákniny Fusion Splicer elektródy
Eloik ALKA-88A/ALKA-99A/88/80 Vlákniny Fusion Splicer elektródy

€14.92

ZHWCOMM 1-kanál HDMI Optický Konvertor 1080P HDMI Optický Video HDMI Extender Video Vlákniny Vysielač 1Pair
ZHWCOMM 1-kanál HDMI Optický Konvertor 1080P HDMI Optický Video HDMI Extender Video Vlákniny Vysielač 1Pair
ZHWCOMM 1-kanál HDMI Optický Konvertor 1080P HDMI Optický Video HDMI Extender Video Vlákniny Vysielač 1Pair HDMI Optický Konvertor Pár optické HDMI extender ATD-HDMI-WT vysielač a ATD-HDMI-WR prijímač ponúka mimoriadne dlhú vzdialenosť, bezstratové

€49.57

Doprava zadarmo Mini Optické vláknové Power Meter FTTH (Fiber Tester YJ-320C -50~+26dBm alebo YJ-320A -70~+6dBm
Doprava zadarmo Mini Optické vláknové Power Meter FTTH (Fiber Tester YJ-320C -50~+26dBm alebo YJ-320A -70~+6dBm
Doprava zadarmo Mini Optické Power Meter YJ-320C -50~+26dBm alebo YJ-320A -70~+6dBm Popis: YJ-320 prenosné optické power meter je kompaktný a ľahký-k-použitie testovací nástroj pre optické vlákna siete, ktoré môžu byť použité pre

€14.91