100ppc/veľa Splicer SC APC NPFG 8802-TLC/3 XF-5000-0322-3 60 mm rýchly konektor FTTH (Fiber Fast Konektor APC/SC 0.2 dB jednom režime

€36.06

Vitajte na SeeMe Technology Co., S.R.O. Sme s všetky druhy optických výrobkov. Kontaktujte nás, ak si nemohol nájsť produkty on-line, čo chcete.

Uisťujeme, že sme sa poskytnúť vám kvalifikované produkty a najlepšie služby. Všetky naše produkty záruka 1 rok. Máme zabezpečené na lodi produkty s rýchly a bezpečný spôsob, ako pre vás. Ak máte akékoľvek otázky alebo problém na produkty po obdržaní tovaru, prosím, neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis, sme sa ponúkajú najviac uspokojivý výsledok. Ďakujem.

100 Kusov SC APC Rýchly Konektor

Q. T. Y: 100 Ks

Váha: 625g

Parameter:

Insertion Loss: ≤0.2 dB

Návrat Strata: Nie Menej ako 50dB

Použitie: 2.0*3.0 Drop Optického Kábla

Pracovná Teplota: -40 až 85 Stupeň Celzia

Popis

Fiber Fast Konektor je pasívne zariadenia, ktoré sa používajú na pripojenie optickým káblom na formu kontinuálneho optické patch. To bolo široko používané v optický prenos, vlákniny patch panel, a optických vlákien testovacích nástrojov.

Funkcie:

Nový unikátny dizajn, inštalácia bez nutnosti aplikovať lepidlo, bez brúsenia

Vložené konštrukcie, ľahko prevádzky

Nízke vloženie straty, vysoká strata návratu

Aplikácia:

FTTH Ukončenie Spojenia,

Siete LAN, WAN, Dátum a prenos videa.

Inštalácia a údržba Optických Sieti

Ďakujeme, že ste si vybrali SeeMe Technology Co., LTD

Platba: Escrow Služby

Ak máte nejaké otázky o platbu, prosím, neváhajte nás kontaktovať.

1. Prosím skontrolujte vašu adresu, pred uskutočnením platby. Ak chcete, aby sa akékoľvek zmeny, prosím, láskavo kontaktujte nás.

2. Sledovacie číslo bude aktualizovať na Vfoh.sk, akonáhle vaše položky, sa dodáva.

Nie sme zodpovední za všetky colné poplatky, dane alebo poplatky, ktoré sú zo svojej krajiny. Pre viac informácií kontaktujte prosím váš miestny alebo colný úrad, alebo nás.

3. Ak by ste získať vašu zásielku do 30 dní, ihneď nás prosím kontaktujte na pomoc. Odpovieme do 24 hodín.

1. Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka.

2. Vašej piatich-star pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, kontaktujte nás okamžite, ak nie ste spokojní na našich produktov alebo služieb, ponúkneme najlepší spôsob, ako vyriešiť problém.

3. Ak ste si nie je počuť od nás do 24 hodín, prosím, informujte vašich správ do vašej e-mailovej schránky. A skúste nás kontaktovať Obchodný Manažér, e-mail, alebo telefón. Sme stále tu, aby v našich silách pre vás. Dajte nám vybudovať zdravo, pozitívne a prospešné Ali spoločenstva spolu.

Štítky: server supermicro, optické splicer, apc sc, cisco switch, Vlákna, 10gbe, digitálny fólie tlačiareň, ftth nástroj, česť, mikrotik routerboard.

  • Množstvo: 100 kusov
  • Balenie: 100 ks / box
  • Kompatibilné: D-Link
  • Produkty Záruka: 1 Rok
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Typ Konektora: SC/APC
  • Číslo Modelu: SC/APC
  • Názov Značky: SMTE
  • stav: Nové
  • Veľkosť: 60mm*9mm
  • Vloženie strata: 0.2 dB
Dvp765 smart color fusion splicer stroj s anglickom a Ruskom arabčina španielsky francúzsky spojov stroj
Dvp765 smart color fusion splicer stroj s anglickom a Ruskom arabčina španielsky francúzsky spojov stroj
dvp765 smart color fusion splicer stroj s anglickom a Ruskom arabčina španielsky francúzsky spojov stroj Zásielky Dôležité: Brazília Zákazníkov nechajte nám svoj CPF alebo CNPJ číslo po umiestnené objednávky. 1. Objednávky, ktoré boli spracované

€729.53

6pcs/taška Zxa10 F673a ZTE V9 Gpon onú exkluzivitu 4ge + USB + TEL.: +Wifi S 2.4 g & 5g anglická Verzia Optických Vlákien, Terminál, č box
6pcs/taška Zxa10 F673a ZTE V9 Gpon onú exkluzivitu 4ge + USB + TEL.: +Wifi S 2.4 g & 5g anglická Verzia Optických Vlákien, Terminál, č box
6pcs/taška Zxa10 F673a ZTE V9 Gpon onú exkluzivitu 4ge + USB + TEL.: +Wifi S 2.4 g & 5g anglická Verzia Optických Vlákien, Terminál, č box Na F673A V9 je Optickej Siete Terminál (ONT), je high-end, home gateway používa v FTTH riešenie. Pomocou

€155.83

1080P HD TVI CVI AHD 4 Kanály Video a Optických Médií Prevodníky s RS485 Údajov - Pre 1080p 960p 720p AHD CVI TVI HD CCTV
1080P HD TVI CVI AHD 4 Kanály Video a Optických Médií Prevodníky s RS485 Údajov - Pre 1080p 960p 720p AHD CVI TVI HD CCTV
* Nový Príchod * Vysoká Kvalita a Vysoký Výkon,Rozumné Ceny Pre coxial HD Video 1080P TVI/CVI /AHD HD Kamery,Pracovná vzdialenosť až do 20 km,kompatibilné s multimode 0~300meters ,Dva roky Záruka! Podpora Fotoaparáty: TVI: 1080P

€76.09

Mini-Pro OTDR Optického Reflektometra 9 funkcie v 1 prístroji OPM OLS VFL Prípade Mapu RJ45 Ethernet Kábel Tracker
Mini-Pro OTDR Optického Reflektometra 9 funkcie v 1 prístroji OPM OLS VFL Prípade Mapu RJ45 Ethernet Kábel Tracker
Zavedenie Nového Výrobku: 9 Funkcie v 1 prístroji 1) OTDR 2) UDALOSŤ MAPA (podobné EXFO iLOM) 3) Optický Svetelný Zdroj 4) Optické Power Meter 5) Vizuálne Poruchy Locator 6) RJ45 Ethernet Kábel Postupnosť 7)

€281.83

Jediný Režim Optických G657A1 PVC 1m FTTH 0,9 mm Mini PLC Splitter 1x16 SC APC Optických PLC Splitter
Jediný Režim Optických G657A1 PVC 1m FTTH 0,9 mm Mini PLC Splitter 1x16 SC APC Optických PLC Splitter
Odporúčané Produkty Vitajte v našom obchode, viac zliav, prosím, neváhajte kontaktovať +86 15951880639 (WhatsApp) 1x16 SC/ APC PLC Vlákniny Splitter pigtail optický splitter Funkcie *Vynikajúce Mechanické,Malé Rozmery *Vysoká

€83.14

Doprava zadarmo Jilong KL-31F vlákniny sekáčik
Doprava zadarmo Jilong KL-31F vlákniny sekáčik
Jilong KL-31F vlákniny sekáčik Výhody: 1. Kvalita: Prísť s teste a kalibráciu certifikát. 2. Cena: najviac hot-predaj a rozumnú cenu. 3. Doručenia: odosielame do 24 hodín po zaplatení. Funkcie: Rozmery (W x D x H): 69mm x 82mm

€111.40

Eloik ALKA-88A/ALKA-99A/88/80 Vlákniny Fusion Splicer elektródy
Eloik ALKA-88A/ALKA-99A/88/80 Vlákniny Fusion Splicer elektródy
Eloik ALKA-88A/ALKA-99A/88/80 Vlákniny Fusion Splicer elektródy

€14.92

Pôvodné Singnal oheň Elektródy Pre Spojovanie Stroj AI-7 AI-7V AI-8C AI-8 AI-9 doprava Zadarmo
Pôvodné Singnal oheň Elektródy Pre Spojovanie Stroj AI-7 AI-7V AI-8C AI-8 AI-9 doprava Zadarmo
Elektródy Pre Spojovanie Stroj AI-7 Fusion Splicer AI-8 Otázka č. 1. Životnosť : normálne 2500 krát 2. mali by ste piesku povrchu jemne a opatrne pri použití menej,, pretože tam majú uhlíka depozície na povrchu, potom čo elektródy polohy kalibrácia

€33.16

Nové Diaľkové RJ11 RJ45 USB, BNC Sieť LAN Kábel Tester Pre UTP STP LAN Káble Tracker Detektor Kvalitný Nástroj
Nové Diaľkové RJ11 RJ45 USB, BNC Sieť LAN Kábel Tester Pre UTP STP LAN Káble Tracker Detektor Kvalitný Nástroj
Package Zahrnuté: 1 x 4-v-1 Kábel Siete Tester 1 x Konci Diaľkové Konektor (USB, RJ45 RJ11) (Pripojené na hlavnú jednotku), 1 x BNC Diaľkové Jack 1 x Návod na použitie neponúkame retail box. Test 4 typy káblov: RJ-45, RJ-11, USB a BNC. Test inštalované

€8.21

SC/UPC-LC/UPC Simplex MM Vlákno Optické Patch Kábel Multimode OM1 62.5/125um Fibre Channel Kábel usb 3.0 mm
SC/UPC-LC/UPC Simplex MM Vlákno Optické Patch Kábel Multimode OM1 62.5/125um Fibre Channel Kábel usb 3.0 mm
Odporúčané Produkty Vitajte v našom obchode, viac zliav, prosím, neváhajte kontaktovať +86 15951880639 (WhatsApp) SC/UPC-LC/UPC Simplex MM Vlákno Optické Patch Kábel Multimode OM1 62.5/125um Fibre Channel Kábel usb 3.0 mm Aplikácia *

€3.23

Kábel Striptérka Uhlíkovej Ocele FTTH Drop Optický Nástroj Pro'sKit CP-FB01 Optický Drôt Striptérka Doprava Zadarmo
Kábel Striptérka Uhlíkovej Ocele FTTH Drop Optický Nástroj Pro'sKit CP-FB01 Optický Drôt Striptérka Doprava Zadarmo
• Univerzálny Striptérka pre 3.1x2.0 mm FTTH drop káble s oceľový drôt alebo FRP silu člena. • * Vyrobené zo zliatiny zinku ocele s PVC protišmyková rukoväť. • Zlepšiť kábel spojov, viac efektívne a jednoduché použitie. Špecifikácia

€12.68

Doprava zadarmo Vysokou Presnosťou Sumitomo FC-6S Vlákniny Sekáčik Nástroj Vlákniny rezacím Nožom
Doprava zadarmo Vysokou Presnosťou Sumitomo FC-6S Vlákniny Sekáčik Nástroj Vlákniny rezacím Nožom
Vysoká Presnosť Sumitomo FC-6S Optického Vlákna Sekáčik Nástroj Vlákniny rezacím Nožom

€58.02